Asfaltový pás charBIT ELAST G S40 1 x 7,5 m 4 mm
Kód: CHAR-170000Související produkty
Detailní popis produktu
Asfaltový pás charBIT ELAST G S40 1 x 7,5 m 4 mm
Natavitelný pás s nenasákavou nosnou vložkou ze skelné tkaniny, oboustranně opatřenou asfaltovou krycí vrstvou z modifikovaného asfaltu SBS a separačními vrstvami z jemného minerálního posypu na straně horní a PE folií na straně spodní. Lze použít jako podkladní pás nebo mezivrstva pro vícevrstvé střešní systémy, jako hydroizolace proti zemní vlhkosti a tlakové vodě. Pás lze mechanicky fixovat do podkladu systémovými prvky dle výpočtů a určení rozmístění kotev. Podélné a příčné spoje se v případě mechanické fixace svaří hořákem při současném válečkování přesahu.
UPOZORNĚNÍ: Asfaltové pásy musí být skladovány ve svislé poloze a nesmí být vystaveny UV záření, aby nedocházelo k deformaci a znehodnocení materiálu! Vodorovně položené jsou pouze pro přepravu, ihned po obdržení je nutné je postavit na svislo!
Zpracování:
- Při zpracování asfaltových pásů je vždy nutné dodržet zásady uvedené v ČSN
- Pro kvalitu izolatérských prací je nutné, aby teplota konstrukce, materiálu a ovzduší byla vyšší než +0 °C dle pokynů výrobce pro zpracování asfaltových pásů
- Pokládá se natavením, kotvením
Technické parametry:
- Rozměr: 1 x 7,5 m
- Tloušťka: 4 mm
- Role: 7,5 m2
- Hmotnost balení: 42 kg
- Paleta: 20 bal
- Pevnost tahu v podélném směru: ≥ 1300±200 N/50 mm
- Pevnost tahu v příčném směru: ≥ 2000±200 N/50 mm
- Tažnost v podélném směru: ≥ 13±5 %
- Tažnost v příčném směru: ≥ 13±5 %
- Pevnost spoje: ≥ 1200±200 N/50 mm
- Teplotní stabilita: 100 °C
- Reakce na oheň: třída E
Doplňkové parametry
Kategorie: | Asfaltové pásy |
---|---|
Balení: | 7,5 m2 |
Paleta: | 20 bal |
Reakce na oheň: | Třída E |
Rozměr: | 1 x 7,5 m |
Specifikace: | Asfaltový pás |
Tloušťka: | 4 mm |
Druh: | Modifikovaný |
Teplotní stabilita: | 100 °C |
Pokládka: | Natavením, Kotvením |
jednotky: | m2 |
Množství v balení: | 7,5 |
Hmotnost balení: | 42 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.