Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Difúzní folie reflexní membrána SUNFLEX Contact PRO 75m2

Kód: 418890
PŘIPRAVENO K EXPEDICI
Značka: TART
5 480 Kč / bal 4 528,93 Kč bez DPH 73,07 Kč / 1 m2
Skladem

Superdifuzní pojistná hydroizolační membrána SUNFLEX CONTACT s pokovenou vnější reflexní vrstvou. Reflexní pokovená vrstva v létě účinně chrání proti sálavému teplu. Speciální čtyřvrstvá technologie díky své vysoké propustnosti umožňuje dokonalý odvod vodních par ze střešní konstrukce, současně dokonale zabrání vniknutí dešťové vody do konstrukce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Difúzní folie reflexní membrána SUNFLEX Contact PRO 75m2 s integrovanými lepícími páskami


Superdifúzní pojistná hydroizolační membrána SUNFLEX® Contact PRO s pokovenou vnější reflexní vrstvou kombinuje vynikající schopnost odrážení tepla výrobků SUNFLEX s vysokým stupněm paropropustnosti. Reflexní pokovená vrstva navíc v létě účinně chrání proti sálavému teplu. Speciální čtyřvrstvá technologie díky své vysoké propustnosti umožňuje dokonalý odvod vodních par ze střešní konstrukce, současně dokonale zabrání vniknutí dešťové vody do konstrukce. 

Vlastnosti:

  • Dvouplášťové střechy.
  • Odráží až 95 - 98 % tepelného slunečního záření.
  • Vysoká pevnost, zatížitelnost a odolnost proti prošlápnutí.
  • Vysoká prodyšnost pro vodní páry.
  • Kvalitní pojistná hydroizolace.
  • Skladování mimo dosah UV záření.
  • Složení vrstev: pokovená PPL textilie / vodotěsná mambrána / PPL textilie.
  • Integrované lepící pásky.

Střešní systém SUNFLEX
Prodyšná folie SUNFLEX® Contact PRO spolu s parotěsnou folií SUNFLEX ROOF-IN tvoří vysoce energeticky úsporný systém, který optimálně ochrání stavební konstrukce spolu s tepelnou izolací před fyzikálními procesy a vlivy (vlhkostní vlivy, zatékání, náhlé teplotní změny působící na životnost materiálů).

Montáž:
Hlavní zásadou instalace termoreflexních fólií je zachování vzduchové mezery před reflexní vrstvou fólie. U fólie SUNFLEX® Contact PRO jsou to pak střešní latě a kontralatě. Fólii SUNFLEX® Contact PRO napneme podélně přes krokve a přitlučeme kontralatě. Doporučujeme použít těsnící pásy pod
kontralatě, které zamezí průniku vody v místech, kde je fólie perforována hřebíky. Minimální přesah jednotlivých pásu je 10 cm. Přesahy membrány se mezi sebou spojí pomocí dvojité aplikační pásky.

Při aplikaci v rámci provětrávané fasády napneme fólii SUNFLEX® Contact PRO v jednotlivých pásech (šíře 1,5 m) vodorovně k izolaci obvodové stěny objektu, pričemž začínáme od země. Následující pás fólie instalujeme s cca 10 cm přesahem přes předchozí pás a slepíme pomocí aplikacních pásek. Po instalaci a provizorním uchycení fólie (sponkovačkou, popr. oboustranně lepící páskou) se montuje konstrukce úchytu vnějšího opláštění (rošt) a na závěr finální opláštění objektu. Přesahy membrány je nutné mezi sebou spojit pomoci integrovaných aplikačních pásek.

Doplňkové parametry

Kategorie: SUNFLEX
Hmotnost role: 14,3 kg
Plošná hmotnost: 190 g/m²
Počet v balení: 75 m2
Role: 75 m2
Rozměr: 1,5 x 50 m
Specifikace: Hliníková vrstva ALU
Typ: Paropropustná
jednotky: m2
Množství v balení: 75

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: