Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Interiérová klika BA-NEVADA-R Černá matná

Kód: BA-NEVADA-R
Novinka
Značka: MP-KOVÁNÍ
581 Kč / ks 480,17 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Typ zámku

Rozetová klika na interiérové ​​dveře s kulatou rozetou BA-NEVADA-R matná černá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozetová klika na interiérové ​​dveře BA-NEVADA-R matná černá

Rozetová klika na interiérové dveře s kulatou rozetou je vyrobena z hliníku a je povrchově upravena.

  • Rozeta má průměr 50 mm a tloušťku 7 mm.
  • Klika neobsahuje vratný mechanismus kliky – pružinu a mechanika kliky je uložená v plastovém pouzdře.


Typy zámků:

  • klika/klika, rozety BB 
  • klika/klika, rozety PZ
  • klika/klika, rozety WCVlastnosti produktu:

Montáž:

Montáž je velmi důležitou součástí funkčnosti výrobku. Dbejte prosím na její správnost a to důkladným, přesným, přímým zaměřením a vrtáním otvorů. Doporučujeme vám používat montážní návody (jsou součástí balení klik, případně je naleznete na naší webové stránce, nebo se poraďte u prodejce). Neupravujte prosím kování při montáži a použijte na montáž příslušné díly, které se nacházejí v balení. Nezapomeňte před instalací mechaniku promazat univerzálním mazivem


 

Ošetření:

K čištění a ošetřování nepoužívejte žádné agresivní chemikálie a čistící prostředky. Čistěte pouze měkkým, vlhkým hadrem. Při vydávání nestandardních (pisklavých) zvuků nebo při drhnutí použijte univerzální mazivo. Polosyntetický sprej, který slouží k mazání různých mechanických pohyblivých částí jako řetězy, převodovky, zámky atd. Poskytuje ochranu proti korozi, je odolný vůči vodě, slanému a kyselému prostředí


 

Balení:

Pro dokonalé zajištění ochrany výrobku a komfort přepravy jsme pro vás připravili různé balení výrobků (sáčky, krabičky, kartony, blistry atd.). Používáme jednotný design, který je charakteristický pro značku MP KOVÁNÍ. Balení standardně obsahuje návod k použití, šablonu pro montáž kování, potřebné šrouby, imbusové klíče atd.


 

Záruka:

Záruka se nevztahuje na poškození výrobku nesprávným ošetřováním, na opotřebení výrobku používáním, případně mechanickým poškozením (např. klíči, prstýnky a pod.). Záruka se rovněž nevztahuje na výrobky, které byly po zakoupení dodatečně upravovány zákazníkem nebo jeho montážníkem. Stejně na výrobky znehodnocené nekvalitní montáží, na znehodnocení zboží manipulací a vlastní přepravou. Rovněž na umístění výrobku do nevhodného prostředí - viz „ Povrchové úpravy - symboly“.


 

Garance kvality:

Při dodržování všech našich pokynů a upozornění (vhodný výběr do prostředí, manipulace se zbožím, kvalitní montáž a ošetřování výrobku) vám garantujeme dlouhodobou životnost výrobků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozetové kování
Délka kliky: 130 mm
Počet v balení: 1 ks
Šířka štítu: 50 mm
Typ povrchu: Černá matná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: