Kanalizační šachtové dno DN315/160 plastové přímé se zátkou
Kód: DYK-4701030
Skladem u dodavatele
Detailní informace
Detailní popis produktu
Polypropylenové kanalizační šachtové dno DN315/160 přímé se zátkou
Tento typ přímého šachtového dna nabízí svislé hrdlo s vnějším průměrem 315 mm pro napojení kanalizační šachtové roury a vstupní i výstupní vodorovná hrdla pro napojení kanalizačních trubek KG s vnějším průměrem 160 mm. Svislé hrdlo je navíc vybaveno odnímatelnou zátkou, která může posloužit jako alternativa poklopu šachtového dna anebo kanalizační šachtové roury. Do svislého hrdla šachtového dna stačí napojit šachtovou rouru a na její horní hladkou část instalovat otočenou zátku.
Specifikace:
Podrobné technické informace k tomuto kanalizačnímu šachtovému dnu naleznete v technickém listu.
Instalace:
Podrobné informace k instalaci kanalizačních revizních šachet naleznete v montážním návodu.
Vlastnosti:
  • přímé provedení beze změny směru toku
  • obsahuje naformátovaná hrdla s těsnicím kroužkem
  • svislé hrdlo je vybaveno odnímatelnou zátkou
  • zabudovaný spád dna 1,5 %
  • hladká plocha vnitřních stěn
  • výborná těsnost spojů
  • uložení do hloubky až 5 m
  • přípustná hladina spodních vod do 3 m
  • spolehlivé odvodnění
  • vysoká mechanická odolnost
  • vysoká chemická odolnost
  • snadná instalace
  • dlouhá životnost
Využití:
  • nemovitosti
  • pozemky
  • veřejná prostranství
  • chodníky
  • vozovky pozemní komunikace
Technické parametry:
  • délka šachtového dna: 459 mm
  • výška šachtového dna: 362 mm
  • vnější průměr svislého hrdla: 315 mm
  • vnější průměr vodorovného hrdla: 160 mm
  • hmotnost: 3,8 kg
  • barva: černá
  • materiál: polypropylen
Doplňkové parametry
Kategorie: Kanalizační šachtová dna
Barva: Černá
Délka: 459 mm
Materiál: Polypropylen
Specifikace: Přímá šachtová dna
Typ: Kanalizační revizní šachty
Vnější průměr: 160 mm, 315 mm
Výška: 362 mm