Kanalizační šachtové dno DN400/200 plastové sběrné
Kód: DYK-4701011
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Polypropylenové kanalizační šachtové dno DN400/200 sběrné
Tento typ sběrného šachtového dna nabízí svislé hrdlo s vnějším průměrem 400 mm pro napojení kanalizační šachtové roury a vstupní i výstupní vodorovná hrdla pro napojení kanalizačních trubek KG s vnějším průměrem 200 mm.
Specifikace:
Podrobné technické informace k tomuto kanalizačnímu šachtovému dnu naleznete v technickém listu.
Instalace:
Podrobné informace k instalaci kanalizačních revizních šachet naleznete v montážním návodu.
Vlastnosti:
  • sběrné provedení s oboustranným přípojem 45°
  • obsahuje naformátovaná hrdla s těsnicím kroužkem
  • zabudovaný spád dna 1,5 %
  • hladká plocha vnitřních stěn
  • výborná těsnost spojů
  • uložení do hloubky až 5 m
  • přípustná hladina spodních vod do 3 m
  • spolehlivé odvodnění
  • vysoká mechanická odolnost
  • vysoká chemická odolnost
  • snadná instalace
  • dlouhá životnost
Využití:
  • nemovitosti
  • pozemky
  • veřejná prostranství
  • chodníky
  • vozovky pozemní komunikace
Technické parametry:
  • délka šachtového dna: 687 mm
  • výška šachtového dna: 613 mm
  • vnější průměr svislého hrdla: 400 mm
  • vnější průměr vodorovného hrdla: 200 mm
  • hmotnost: 6,2 kg
  • barva: červenohnědá
  • materiál: polypropylen
Doplňkové parametry
Kategorie: Kanalizační šachtová dna
Barva: Červenohnědá
Délka: 687 mm
Materiál: Polypropylen
Specifikace: Sběrná šachtová dna
Typ: Kanalizační revizní šachty
Vnější průměr: 200 mm, 400 mm
Výška: 613 mm