Z důvodů inventury ve dnech 19 - 21.12.2018 bude uzavřena prodejna stavebnin Vimperk. V tyto dny nebude možná expedice ani osobní odběry e-shopových objednávek. Děkujeme za pochopení, tým VIRTUALTRADE.CZ


Virbl prosím.. Je tu pro vás nový web!

Nyní máte možnost navštěvovat zbrusu nový web virtualtrade.cz, kde na Vás čeká množství kvalitních stavebních pomůcek a materiálu.

Jak to u nás chodí?

Čeká vás přestavba či právě vrcholí poslední stavební práce na vašem projektu? V každém případě potřebujete nejen správný materiál, který bude splňovat požadované kvality, ale také záruku spokojenosti a lehké pořízení. Přesně tato kritéria splňujeme a o vaši spokojenost se s radostí staráme.

Díky výhodným podmínkám s výrobci a dodavteli vám můžeme poskytnou ty nejlepší možné ceny a ušetřit vám tak mnoho z vašeho rozpočtu.

Exteriér i interiér

Kromě stavebního materiálu a pomůcek disponujeme i širokým sortimentem potřebným k vybavení interiéru. Najdete u nás proto nepřeberné množství dveří, laminátových podlah, krbových kamen, sanitární i stavební keramiky, obkladů a v neposlední řade například i spotřebičů

Doprava materiálu je pro nás samozřejmost

Ušetříme vám nejen finance, ale také starosti s tím, jak objednané zboží dopravit na místo určení. Jednoduše se o vše postaráme.

Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá. Pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, stačí nás kontaktovat.

 

Těšíme se na společnou spolupráci!


Publikováno: 16.03.2017

TECHNICKÉ PORADENSTVÍ +420 725 344 366